System Damon zapewnia znakomite wyniki leczenia dla wszystkich; młodych i dojrzałych, kobiet i mężczyzn.

"Dziękuję! Nigdy nie myślałem, że będzie to takie łatwe… Cieszę się, że czekałem aż osiągnąłem czterdziestkę i odkryłem system Damon. Wyglądam teraz 10 lat młodziej. :-)"
—Pacjent Systemu Damon

System Damon jest oparty na unikalnej filozofii leczenia, która kładzie nacisk nie tylko na proste zęby. Lekarze stosujący ten system są szkoleni, aby brać pod uwagę całego pacjenta: kształt i profil twarzy, jak będzie wyglądał w wieku 40, 50 i więcej lat.

Wielu ludzi widzi zauważalne zmiany nie tylko zębów, ale całej twarzy. Nazywane jest to Ortoliftingiem przy zastosowaniu Systemu Damon™ i skutkuje:

  • Pełniejszym, szerszym uśmiechem
  • Lepszą estetyką twarzy
  • Gładszymi konturami policzków, które sprawiają, że wąskie uśmiechy wyglądają pełniej i bardziej przyjemnie
  • Mniejszymi ciemnymi trójkątami w kącikach ust
  • Prostszymi, mniej stłoczonymi zębami
  • Poprawionym profilem twarzy… dla uzyskania młodzieńczego wyglądu w każdym wieku!

Wielu pacjentów zaczyna widzieć te radykalne zmiany już po 10 tygodniach leczenia.

Opowieść pewnej pacjentki…

Dla Sherry, to nie było tylko prostowanie zębów… ale, również powrót do młodzieńczego wyglądu… a to zmieniło jej całe życie. Jej uśmiech stal się szerszy i pełniejszy — ciemne trójkąty w kącikach ust zniknęły. W ciągu zaledwie kilku miesięcy uzyskała młodszy wygląd i nowe podejście do życia. System Damon faktycznie zmienił jej całą twarz, to było prawie jak operacja plastyczna.

Jeśli chodzi o poprawienie wyglądu, wielu pacjentów poddaje się rozległym i inwazyjnym procedurom takim jak operacje plastyczne. Ale wiele osób takich jak Sherry wybrało zmianę swoje wyglądu i życia przy pomocy systemu Damon.

Znajdź lekarza
invisible braces
Braces Image Gallery